O nas

Jesteśmy profesjonalną Szkołą Żeglarską, stawiamy na nowoczesne metody nauczania.

Żeglarstwo ma dawać przyjemność a my uczymy jak ją czerpać pełnymi wiadrami.

Naszą Szkołę zakotwiczyliśmy w Klubie Żeglarskim PERKOZ nad jeziorem Żywieckim, tutaj mamy sale wykładową oraz sprzęt szkoleniowy.

Posiadamy własny pomost na nasze jachty a są to nowoczesne konstukcje GIN 730 oraz trzy sztuki MAJESTIC 24 Racer, są to lekkie zwinne i szybkie jachty które są przestronne w kokpicie i doskonałe w prowadzeniu. To na nich uczymy się jak bezpiecznie żeglować i jak czerpać przyjemność z żeglowania.

Niesamowitym atutem odróżniających nas na rynku są nowoczesne metody nauczania, multimedialne materiały pomocnicze i przyjacielska atmosfera.

W naszej szkole zatrudniamy tylko licencjonowanych i doświadczonych instruktorów co daje Ci gwarancje że zdobędziesz odpowiednią wiedze i umiejętności by bez problemu zdać egzamin komisji PZŻ.

Szkoła żeglarska Santorini działa od 2013 roku i z pod naszych żagli wyfrunęło na szerokie wody już kilka set żeglarek i żeglarzy. Nie ukierunkowujemy się na wiek, płeć czy upodobania polityczne lecz na dobrą zabawę.

Dołącz do naszych przyjaciół.

„Do zobaczenia na wodzie”

Jestem właścicielem Santorini Szkoły Żeglarskiej, i stworzyłem ją po to by każdy mógł cieszyć się tym wspaniałym sportem jakim jest żeglarstwo.

Sam żegluję od 3 roku życia, dzięki mojemu tacie. Przez lata zdobywałem niezbędne doświadczenie i morską szkołę życia podczas licznych rejsów morskich. Od najmłodszych lat żeglarstwo kiełkuje i rozwija się w moim sercu, dlatego poświęcam każdą wolną chwilę w rozwój naszej szkoły, kadry i sprzętu. Zdobywając patent Instruktora Żeglarstwa PZŻ wiedziałem co chce robić w życiu, pracując w innych firmach i klubach nauczyłem się co można zrobić lepiej by przekazać moją żeglarską wiedze innym. Jestem Jachtowym Sternikiem Morskim, Instruktorem Żeglarstwa PZŻ, Instruktorem sportu w Żeglarstwie i chętnie Cię nauczę żeglować.

Tomasz Zemanek.